Dizi Arşiv

Sezonu 6 bölümden oluşacak proje, ana karakterlerin 11 sezona varan maceralarını konu alacak. Eski ve yeni sahneler eşliğinde her bölümde farklı karakterleri işleyecek. Oyuncular da kendi karakterleriyle ekrana gelmeye devam edecekler.

--------

Retrospective look at ten seasons of Gallagher trials and tribulations

Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Noel Fisher,Jeremy Allen White,Cameron Monaghan,Emma Kenney,Ethan Cutkosky
Tür : Komedi
Milyonlarca yıl önce, inanılmaz kuvvetler Dünya'nın kabuğunu parçalara ayırarak yedi olağanüstü kıta yarattı. Bu belgesel dizisi, her bir kıtanın orada bulunan benzersiz hayvan yaşamını nasıl şekillendirdiğini ortaya koyuyor.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : David Attenborough
Tür : Belgesel
(IMDb: 9.5)
Şüpheci bir hematolog kendini bir dizi açıklanamayan olayın içinde bulmasının ardından istemeyerek de olsa doğaüstü olayları araştırmada bir başvuru noktası hâline gelir.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Ahmed Amin,Reem Abdelkader,Razane Jammal
Tür : Dram, Fantastik, Korku
(IMDb: 9.5)
Kardeşler Takımı, Müttefiklerin Normandiya çıkarmasının ardından Easy Bölüğü askerlerinin yaşadıkları tecrübeler esas alınarak kurgulanmıştır. Çıkarmadan sonra ise birlik Almanya'ya doğru ilerleyişlerinde sırasıyla Operasyon Market Garden ve savaşın sonunda doğru gerçekleşen Bastogne Savaşı'na katılmıştır.
Yapım Yılı : 2001
Oyuncular : Michael Fassbender,Damian Lewis,Ron Livingston,Donnie Wahlberg,Matthew Settle
Tür : Dram
(IMDb: 9.4)
Paul Rudd'un anlattığı bu belgesel dizisi, doğanın daha az bilinen küçük kahramanlarını sergiliyor. Küçük yaratıkları ve hayatta kalmak için yaptıkları olağanüstü şeyleri ön plana çıkaran her bölüm, şaşırtıcı hikayeler ve muhteşem sinematografi ile doludur. This docuseries showcases nature's lesser-known tiny heroes. Spotlighting small creatures and the extraordinary things they do to survive, each episode is filled with surprising stories and spectacular cinematography. -------- This docuseries showcases nature's lesser-known tiny heroes. Spotlighting small creatures and the extraordinary things they do to survive, each episode is filled with surprising stories and spectacular cinematography.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Paul Rudd
Tür : Belgesel
Belalı ve ayak takımıdır onlar. Dışlanmış kimselerken paralı askere dönüşmüşlerdir. Vox Machina, diyarı korumaktan ziyade kolay para ve ucuz birayla ilgilenmektedir. Ancak bir kötülük krallığı tehdit edince, bu yaygaracı ekip adaleti sadece kendilerinin sağlayabileceğini idrak eder. Başlangıçta basit bir para meselesi olan şey artık Exandria'nın yeni kahramanlarının başlangıç hikayesidir.
--------
They're rowdy, they're ragtag, they're misfits turned mercenaries for hire. Vox Machina is more interested in easy money and cheap ale than actually protecting the realm. But when the kingdom is threatened by evil, this boisterous crew realizes that they are the only ones capable of restoring justice.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Ashley Johnson,Matthew Mercer,Travis Willingham,Laura Bailey,Liam O'Brien
Tür : Aksiyon, Animasyon, Fantastik, Komedi, Macera
(IMDb: 9.4)
Tim Miller ve David Fincher işbirliğinde hayata geçirilen; bilim kurgu, korku ve komedi gibi türleri bir araya getiren antoloji dizisi Love Death + Robots, 18 farklı kısa öyküden oluşuyor; savaş, ırkçılık ve insan doğası gibi konulara eğiliyor. Hikayelerin her biri geleneksek 2D ya da photo-real 3D CGI gibi farklı animasyon türleriyle ekrana taşındı ve dünyanın farklı yerlerindeki ekipler tarafından hayata geçirildi. 185 dakikalık dizi Sentient Dairy Products, Werewolf Soldiers, Robots Gone Wild, Garbage Monsters, Cyborg Bounty Hunters, Alien Spiders ve Blood-Thirsty Demons From Hell gibi hikayelerden oluşacak.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular :
Tür : Animasyon
(IMDb: 9.4)
Sosyal statü ve eğitimlerinin yanı sıra pek çok farklılıklara sahip iki kızın hikâyesi. Bir birine aşık olunca düşündüklerinden farklı bir ilişkinin içinde kendilerini bulacaklar.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Bárbara López,Macarena Achaga
Tür : Dram
(IMDb: 9.3)
Hem Baltimore cinayet ve narkotik detektifleri hem de onların hedeflerinin bakış açılarından anlatılan dizide, ulusal uyuşturucu savaşı anlatılmaktadır.
Yapım Yılı : 2002
Oyuncular : Michael Kenneth Williams,Dominic West,Isiah Whitlock Jr.,Frankie Faison,Lance Reddick
Tür : Dram, Polisiye, Suç
(IMDb: 9.3)
Experience our planet's natural beauty and examine how climate change impacts all living creatures in this ambitious documentary of spectacular scope.

--------

Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : David Attenborough,Joe Azzopardi
Tür : Belgesel
Filtrele 1307 dizi
Yapım Yılı Min IMDb Puanı Dizi Adı Filtresi Kategori